Kapaklı Cephe

Kapaklı Cephe

Kapaklı cephe, projesindeki görünüşe uygun olarak kuru sistem strüktürel silikon sistem olacaktır. Camlar giydirme cephe taşıyıcı profillerine alüminyum kaset sistemli bağlantı olacaktır. Belirtilen açıklıklarda ve her kat döşeme betonuna detaylarda belirtildiği gibi ayar imkanı veren alüminyum veya galvanizli çelikten mamul ankrajlarla binaya bağlanmış, ek yerlerinde dilatasyonu sağlamış taşıyıcı düşey elemanlar ile bunlar arasında belirtilen yüksekliklerde ısıcam veya sandviç panel takabilmek ve bunları taşımak üzere, düşey taşıyıcı elemanlara özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıtlardan oluşur.

Kapaklı Cephe Detayı

Sistemin teşkilinde silikon yapıştırmaları tamamen fabrikada özel makinaları ile özel klimatize ve tozsuz odalarda uygulanacaktır. Taşıyıcı profiller düşey ve yatay’larda 50 x 100 mm ebatlarında olacaktır. Giydirme cepheyi yapıya ankre etme sistemi, döşeme veya parapet alnından düşey, ya da döşeme alt ve üstünden yatay bağlamaya uygun olmalıdır. kapaklıkapaklı

Ankraj sistemleri sabit ya da ara mesnet (hareketli mesnet) olarak kullanılabilmelidir. Ankrajların binaya bağlantıları özel paslanmaz çelik dübel ve civatalar ile yapılacaktır, Profilin ankraja bağlantıları özel paslanmaz çelik civata, burç, her iki başta aderansi temin eden özel pullarla yapılır. Yatay kayıt bağlantıları paslanmaz çelik vidalarla bağlanmalıdır.İki mesnetli taşıyıcılarda ikinci mesnedin düşey profilin ısıya bağlı hareketini engellemeyecek tarzda kayar mesned olarak konulması gereklidir.

Kapaklı Cephe
Kapaklı Cephe
Kapaklı Cephe
Kapaklı Cephe
Kapaklı Cephe
Kapaklı Cephe

Sosyal

Toplam Tekil 133.838 Kişi
Toplam Çoğul 155.455 Kişi
Ürün ve Hizmetlerimiz İçin Lütfen Bizi Arayın

Online Fiyat Hesaplama